Petrův Zdar!

Obrázek uživatele Roman Rozvoda

S Jakubem o rybách.
Dnes na klubovně ČRS MO Újezd nad Lesy proběhlo povídání s Jakubem Vágnerem o rybách..........Zůčastnili se děti z místního rybářského kroužku a několik dětí z okolních organizací Ú.S. ČRS Praha, jako např.MO Květnice-Sluštice a také děti z SŮS ČRS města Nymburk.
Jakub dětem vyprávěl o svých začátcích rybolovu, lovu sumců, kaprů, lovu mořských ryb a v neposlední řadě o zážitcích a dobrodružství ze svých výprav, o úctě k přírodě a ochotně odpovídal na spoustu otázek malých rybaříků.
Také s předsedou, jednatelem a vedoucím odboru mládeže předal čtyřem žákům za reprezentaci Ú.S. ČRS Praha a MO Újezd n/Lesy na národním kole zlaté udice a sportovních disciplín RT a LRU třetí nejvyšší ocenění v podobě Certifikátu s bronzovým odznakem a po předání nastalo nejen dětmi vysněné a očekávané focení s našim nejznámějším rybářem.
Děti, ale i rodiče a členi výboru byli z akce velice nadšení a odcházeli plní skvělích zážitků a už teď se těší na dětský den na Katlově, kam rybářský kroužek pojede spolu s Ujezdskými dětmi.Všechny děti chci pochválit za vzorné chování  a perfektní spolupráci.
Jakubovi Obrovský dík za ochotu a príma strávený čas s naší mládeží!!!!!!                                               A také velké díky patří Pizzerii 110 v Kolodějích za skvělá občerstvení .

 

Přihlášení

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.